Jesteśmy dumni z ogłoszenia, że na nadchodzących 20. Targach Pracy, które odbędą się 25 października w hali Netto Arena Szczecin, będzie można spotkać przedstawicieli jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie – Tesli!

Targi Pracy w Szczecinie to coroczne wydarzenie, które przyciąga pracodawców i osoby poszukujące pracy z całego regionu. To okazja do nawiązania cennych znajomości i znalezienia pracy marzeń. A tym razem, jednym z głównych uczestników będzie Tesla, firma znana z rewolucji w przemyśle motoryzacyjnym i technologii ekologicznych.

Dlaczego Tesla? Firma Tesla to globalny lider w dziedzinie motoryzacji elektrycznej i rozwiązań zrównoważonych. Ich zaangażowanie w przyszłość transportu elektrycznego i ekologicznego jest inspirujące. Uczestnictwo Tesli na naszych targach to niepowtarzalna szansa dla osób, które chcą dołączyć do tej rewolucyjnej firmy.

Czego możemy się spodziewać? Na 20. Targach Pracy będziemy mieli okazję poznać zespół rekruterów Tesli i dowiedzieć się więcej o różnorodnych możliwościach zatrudnienia w tej prestiżowej firmie.

To nie tylko okazja do rozmowy o pracy, ale także szansa, aby dowiedzieć się więcej o kierunkach, w jakie zmierza przemysł motoryzacyjny i technologiczny. Tesla jest prekursorem i liderem w tych dziedzinach, dlatego warto posłuchać, co mają do powiedzenia.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Dołącz do nas na 20. Targach Pracy w Szczecinie, gdzie będziesz mógł spotkać przedstawicieli Tesli i wielu innych pracodawców. Wydarzenie odbędzie się 25 października w Netto Arena Szczecin w godzinach 10:00 do 16:00.

Na stronie www.targipracy.szczecin.pl znajdziesz:

  • aktualizowany wykaz firm i instytucji, które potwierdziły swój udział,
  • harmonogram szkoleń i prezentacji,
  • wybrane oferty pracy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i śledź najnowsze informacje.

Media o targach:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gigafabryka-Tesli-szuka-pracownikow-w-Polsce-Ile-mozna-zarobic-8609608.html

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,30177756,tesla-zatrudni-ludzi-w-polsce-elon-musk-chce-sciagnac-ludzi.html

https://www.money.pl/gospodarka/tesla-chce-zatrudniac-polakow-bedzie-rekrutowac-w-szczecinie-6940348572736096a.html

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/elon-musk-bedzie-rekrutowal-w-szczecinie/2e13h0n

Skip to content