Czy wiecie, że wrzesień to miesiąc, w którym wiele miast w Polsce organizuje Dni Seniora? Jako Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego, również dołączamy do tej ogólnopolskiej inicjatywy realizowanej między innymi w Szczecinie, Stargardzie, Wrocławiu, Elblągu, Starachowicach, Wałczu, czy też Biłgoraju.

Już w najbliższą sobotę 16 września 2023 r. przygotowujemy VIII edycję Balu Seniora. Będzie to spotkanie integracyjne seniorek i seniorów z Gminy Dębno.

Celem naszego projektu jest poprawa dobrostanu osób starszych, wzmacnianie więzi społecznych w środowisku senioralnym oraz promocja zdrowego i aktywnego stylu życia w starszym wieku.

Organizowane przez nas od coroczne Bale Seniora pozwalają na zmniejszenie monotonii życia codziennego oraz dostarczają seniorom chwili radości, śmiechu i pozytywnych emocji. Tegoroczna odsłona Balu Seniora odbędzie się w Różańsku. W imprezie udział wezmą seniorki i seniorzy z Sarbinowa, Krześnicy, Bogusławia, Cychr, Dolska, Ostrowca oraz gospodarze z Różańska.

Spotkanie integracyjne seniorów współfinansowane jest ze środków Gminy Dębno oraz przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Skip to content