W gonitwie dnia codziennego często zapominamy o tym, co w życiu jest najważniejsze. Według nas tajemnicą szczęścia jest Rodzina i to, aby spędzać z Rodziną jak najwięcej czasu.

Z ogromną satysfakcją przekazujemy w Wasze ręce „Poradnik dobrej zabawy w Rodzinie”. Niech będzie dla Was źródłem pomysłów i inspiracji. Prezentowane treści, propozycje różnorodnych aktywności można zrealizować zupełnie za darmo lub z niewielkimi nakładami finansowymi, wystarczą tylko chęci i odrobina zaangażowania.

W poradniku znajdziecie także autorski przegląd możliwości jakie dostarcza najbliższa okolica wsi Różańsko w Gminie Dębno. Omawiamy w nim najciekawsze miejsca, obiekty czy też dostępną ofertę edukacyjną, kulturalną i rekreacyjną.

Prezentujemy zarówno propozycje dla dzieci (także tych najmłodszych), młodzieży, dorosłych, jak i seniorów. Zależało nam bowiem na tym, aby zachęcić Was do międzypokoleniowej aktywności.

Autorką poradnika jest Sylwia Urbaniak. Publikacja powstała w ramach projektu “Rodzina ma tę moc!”, który zrealizowaliśmy w Różańsku dzięki dotacji z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021–2030.

Skip to content