Wielkimi krokami zbliża się 19. edycja “Targów Pracy Szczecin”. Jest to wydarzenie, które może okazać się kluczowe dla Twojej przyszłości zawodowej. Organizowane przez nas “Targi Pracy Szczecin” to nie tylko miejsce dla studentów szukających pierwszej pracy, ale także dla pracowników, którzy szukają NOWYCH MOŻLIWOŚCI i rozwoju swojej kariery.

Według naszych statystyk, aż 40% uczestników projektu “Targi Pracy Szczecin” to osoby, które już pracują, ale szukają nowych możliwości rozwoju kariery. Dlaczego więc nie dołączyć do nich i nie poznać ofert pracy, które mogą okazać się dla Ciebie idealne?

Większość osób zaczyna poszukiwania pracy przez internet, tymczasem “Targi Pracy Szczecin” oferują coś, czego nie znajdziesz w internecie – BEZPOŚREDNI KONTAKT z przedstawicielami firm, możliwość rozmowy o Twoich umiejętnościach i doświadczeniu oraz informacje na temat kierunków rozwoju w branży, w której chcesz pracować.

Wiele firm wysyła swoich przedstawicieli na nasze Targi, aby pozyskać utalentowanych i ambitnych pracowników, którzy chcą się rozwijać. Daj się im odnaleźć.

Zapraszamy na “Targi Pracy Szczecin” do Netto Arena! Tutaj możesz poznać nowych pracodawców, zdobyć cenne informacje na temat branż i kierunków rozwoju, a także znaleźć pracę swoich marzeń. Spotkajmy się 24 maja w godzinach 10:00-16:00

Dołącz do naszego wydarzenia na FB [tutaj].
Aktualizowaną listę pracodawców znajdziesz na stronie www.targipracy.szczecin.pl
Regularna porcja informacji organizacyjnych [tutaj]

Skip to content