Zapraszamy dzieci i młodzież z Gminy Dębno do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem “RODZINA MA TĘ MOC”. Przewodnim tematem konkursu jest oczywiście rodzina.

Pokaż nam jak spędzasz czas z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami. Pokaż nam, jak się razem bawicie, rozwijacie pasje, zainteresowania. Możesz także wykonać portret swojej rodziny, albo namalować swoje wspomnienia z rodzinnej podróży.

Zaskocz nas swoim talentem i pomysłowością a zdobędziesz jedną z wartościowych nagród w postaci talonu na zakupy w popularnej sieci sklepów (np. empik, Decatlon, SMYK). Łączna pula nagród to aż 2400 złotych!

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci przedszkolne, uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich (liceów, techników, szkół branżowych) z Gminy Dębno. Nagrody przyznane zostaną w czterech kategoriach wiekowych (miejsce I – 300 zł, miejsce II – 200 zł, miejsce III – 100 zł).

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, węgiel, kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, collage itp.). Do konkursu dopuszcza się wyłącznie formy plastyczne płaskie w formacie maks. A3.

Prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 25 listopada 2021 r. osobiście w następujących punktach odbioru:

  • Dębnowski Ośrodek Kultury – ul. Daszyńskiego 20 (pn.-pt. 8:00-15:00)
  • Biblioteka Publiczna w Różańsku – Różańsko 22 (pn.-pt. 14:00-20:00)

Na odwrocie pracy należy w sposób trwały umieścić formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi oświadczeniami. Formularz ten znajduje się na końcu niniejszego REGULAMINU.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w terminie do 6 grudnia 2021 r.

Zwycięskie prace zostaną ponadto wykorzystanych do produkcji unikatowego kalendarza ściennego na 2022 r. Każdy miesiąc zilustrowany zostanie fotografią innej pracy. Wydrukowanych zostanie co najmniej 300 egz. kalendarza (trafią one do placówek, z których napłynie najwięcej prac konkursowych).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

  • Sylwia Urbaniak – 603 186 553
  • Maciej Patynowski – 502 792 080
  • e-mail: biuro@pfsp.pl

Organizator konkurs: Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego

Partner konkursu: Dębnowski Ośrodek Kultury.

Patronat honorowy nad inicjatywą objął Burmistrz Dębna – Grzegorz Kulbicki.

Konkurs plastyczny odbywa się w ramach projektu “Rodzina ma tę moc!” finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021-2030.

Skip to content