Od 12 lat organizujemy w Szczecinie największe i najbardziej rozpoznawalne Targi Pracy w naszym regionie, ułatwiając mieszkańcom znalezienie lub zmianę pracy, bądź zdobycie wiedzy pozwalającej właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju zawodowego. Uczestnicy mogli zapoznać się każdorazowo z ofertą zatrudnienia u ponad 100 potencjalnych pracodawców (gł. przedsiębiorstw lokalnych).

Czas pandemii uniemożliwił zorganizowanie już dwóch edycji targów, a w związku z tym, że pracy w naszym regionie nie brakuje, z początkiem czerwca zainicjowaliśmy kampanię #JestPracaWRegionie.

Kampania nie tylko pomoże kandydatom poszukującym pracy poznać wyróżniających się w naszym regionie pracodawców, ale również pozwoli firmom dotrzeć do potencjalnego pracownika. Odwróciliśmy trochę sytuację. Wcześniej pracodawcy odwiedzali nas na targach, teraz to my odwiedzimy ich z kamerą i pokażemy, jak wygląda ich codzienność.

Kampania będzie składała się z reportaży nagranych w firmach poszukujących pracowników (m.in. Mabo, Carlsberg / Bosman, IQ Metal, LSJ HR Group). Dyrektorzy, menadżerowie, rekruterzy i pracownicy opowiedzą o swoich firmach m.in. o tym czym się zajmują, jak wygląda ich codzienna praca i atmosfera w pracy, jakich kandydatów poszukują na rynku pracy i co nowym pracownikom oferuje firma. Filmy będą publikowane w naszych mediach społecznościowych: Targi Pracy Szczecin & Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Obejrzyj zapowiedź naszej kampanii a także pierwszy zrealizowany reportaż (firma Mabo Sp. z o.o.)

Skip to content