90 pracodawców, 5000 odwiedzających, ponad 1500 ofert pracy, praktyk, stażów. A to wszystko w jednym miejscu i czasie. W środę 19 października w hali Netto Arena w Szczecinie odbędzie się XVIII edycja największych zachodniopomorskich Targów Pracy organizowanych przez naszą fundację w kooperacji m.in. ze Stowarzyszeniem Kreatywni dla Szczecina i Regionu. Targi rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do 16:00. Wstęp jest bezpłatny.

Impreza jak co roku przyciąga liczne grono pracodawców z konkretnymi ofertami zatrudnienia zarówno dla studentów, absolwentów, jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym.

Poszukiwani będą zarówno wysoko wykwalifikowani specjaliści, jak pracownicy produkcyjny. Osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i chętni do przyuczenia, odbycia stażu, czy praktyki. Wielu pracodawców oferować będzie różnorodne szkolenia czy kursy przygotowawcze dla kandydatów do pracy.

Targi Pracy w Netto Arena to najważniejsze wydarzenie rekrutacyjne na Pomorzu Zachodnim. Dzięki dotychczasowym Targom już ponad 1000 osób znalazło zatrudnienie.

  • W jesiennej edycji Targów Pracy pojawią się firmy m.in. z branży produkcyjnej, morskiej, handlowej, stoczniowej, farmaceutycznej, energetycznej, spożywczej, budowlanej, IT, kurierskiej, e-commerce, finansowej, czy SSC/BPO. Wśród wystawców znajdą się także agencje pośrednictwa pracy poszukujące pracowników na rynki zagraniczne. Pełną listę pracodawców znajdziecie na stronie www.targipracy.szczecin.pl
  • Zainteresowani karierą w służbach mundurowych będą mogli z pierwszej ręki zapoznać się z ofertami pracy w np. Służbie Więziennej czy Policji.
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych oferował będzie poradnictwo dla przyszłych przedsiębiorców, oferty pracy w ZUS oraz możliwość założenia kont na Platformie Usług Elektronicznych (także dla Ukraińców).
  • Eksperci z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informować będą o środkach na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych oraz ich zatrudnianie.
  • Eksperci Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie zapoznają uczestników targów z ofertą wsparcia finansowego dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą.
  • Doradcy Wojewódzkiego Urzędu Pracy poinformują natomiast o środkach na podniesienie kwalifikacji pracowników oraz poprawę warunków pracy.
  • Nadbudową Targów Pracy będzie konferencja z serią ciekawych prezentacji. Wśród nich miniwarsztaty pt. „O czym pamiętać przed i w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej”, „Jak napisać CV, które działa”
  • Pierwszych 1500 uczestników otrzyma bezpłatny „Katalog Pracodawców” z opisem wszystkich firm obecnych na Targach Pracy.

Data: 19 października (środa), godz. 10:00-16:00
Miejsce: Szczecin, Netto Arena przy ul. Władysława Szafera 3/5/7

Harmonogram szkoleń i prezentacji oraz pełna lista pracodawców dostępne są na stronie targipracy.szczecin.pl

Czym są Targi Pracy?
Relacja video z poprzednich Targów Pracy
Link do wydarzenia na Facebooku

Skip to content