Zapraszamy koła gospodyń wiejskich z województwa zachodniopomorskiego do udziału w INWAZJI KOBIECEJ MOCY, czyli IV Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego w Różańsku (gm. Dębno).

Turniej odbędzie się w sobotę 15 lipca 2023 r. w godz. 15:00-19:00 przy boisku sportowym w Różańsku. Liczba miejsc w Turnieju jest ograniczona a o zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń! Zbierz drużynę co najmniej 3 osób i zgłoś ją już dziś. W ręce zwycięskich zespołów trafią cenne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 4000 złotych!

ZAPISY NA STRONIE
https://forms.gle/aY4yCqPqmAwDhLeXA

Turniej to nie tylko rywalizacja kół gospodyń przy konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, zręcznościowych czy ekologicznych. To także mnóstwo atrakcji dla odwiedzających „od juniora do seniora”, których serdecznie zapraszamy do Różańska i kibicowania.

Na terenie imprezy pojawi się kilkanaście stoisk wystawienniczych, na których będzie można podziwiać oraz zakupić oryginalne wyroby rękodzielnicze, czy smakować wyśmienitych potraw kuchni regionalnej i tradycyjnej. Zwieńczeniem wydarzenia będzie natomiast plenerowa zabawa taneczna „pod chmurką” do białego rana.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku aby nie przegapić aktualnych informacji:
https://www.facebook.com/events/1238209950116232

Imprezę zorganizujemy w partnerstwie z

  • Kołem Gospodyń Wiejskich w Różańsku
  • Kołem Chłopów Wiejskich w Różańsku
  • Ochotniczą Strażą Pożarną w Różańsku

Projekt współfinansowany jest przez Powiat Myśliborski.

Skip to content