Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z Województwa Zachodniopomorskiego do udziału w projekcie „Pozytywnie nakręcone Koła Gospodyń Wiejskich”!

Zgłoście swoje Koło już dziś i skorzystajcie z indywidualnego wsparcia szkoleniowo-doradczego skrojonego na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.

Nasi trenerzy przyjadą do Waszej miejscowości w dogodnych terminach (między marcem a grudniem 2022 r.), aby podzielić się z Wami praktyczną wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu organizacjami społecznymi. Przygotujemy dla Was pięć ciekawych spotkań warsztatowych.

Dzięki udziałowi w projekcie:

  • poznacie metody generowania nowatorskich i kreatywnych pomysłów na działania lokalne,
  • nauczycie się, jak napisać projekt „krok po kroku”,
  • jak skutecznie zaangażować mieszkańców do wspólnego działania,
  • jak zbudować mocny zespół zorientowany na wspólne cele,
  • jak radzić sobie z sytuacjami problemowymi i konfliktami…

W projekcie udział weźmie 40 KGW z całego regionu zachodniopomorskiego. Każde z zakwalifikowanych kół otrzyma ponadto grant w kwocie 1500 złotych na realizację własnej inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności!

ZGŁOSZENIA przyjmujemy pod adresem: https://forms.gle/yL2wSeYcc8Vksp3y8

Projekt Koła Gospodyń Wiejskich – pozytywnie nakręcone to największe w Polsce przedsięwzięcie dotyczące wsparcia dla Kół Gospodyń Wiejskich. Realizujemy je dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIOKomitet do spraw Pożytku Publicznego.

Skip to content