Ależ ten czas pędzi! Dziś obchodzimy 15 lat działania naszej fundacji. Dokładnie 1 lipca 2009 roku nastąpiło jej formalne zarejestrowanie. Przez te lata zrealizowaliśmy wiele znaczących inicjatyw, które miały realny wpływ na rozwój społeczności lokalnych Pomorza Zachodniego.

  • Od początku przeciwdziałamy bezrobociu organizując największe zachodniopomorskie Targi Pracy Szczecin. Dzięki naszym corocznym Targom już ponad 1000 osób znalazło nową pracę!
  • Twórczo współpracujemy z liderami, społecznikami i społecznościami lokalnymi z terenów wiejskich Pomorza Zachodniego. Pomagamy mieszkańcom „brać sprawy w swoje ręce”. Dzięki pozyskanym funduszom wsparliśmy realizację niemal 190 inicjatyw oddolnych na rzecz dobra wspólnego.
  • Rozwijamy pasje i zainteresowania seniorów. Tworzymy dla nich unikatową ofertę czasu wolnego, walcząc tym samym z samotnością, marginalizacją i wykluczeniem osób starszych. Wspieramy ich w rozwoju osobistym.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, wolontariuszom i uczestnikom projektów za świetną współpracę i wsparcie w działaniach. Bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele!

Dołączcie do nas w świętowaniu tego wyjątkowego jubileuszu i koniecznie śledźcie nasze profile w social mediach, aby być na bieżąco z kolejnymi inicjatywami!

Facebook | Instagram

Skip to content